044392 30 60
замовити дзвінок
044392 30 60
замовити дзвінок

Квартири з ремонтом

Одним із важливих моментів під час вибору квартири є вивчення її планування. І вже на цьому етапі майбутній власник починає замислюватися над тим, який вигляд матиме його помешкання.

«Інтергал-Буд» – один із небагатьох забудовників в Україні, який пропонує покупцям квартири у новобудові на вибір: з ремонтом або з підготовкою під чистове оздоблення. Останній варіант включає цементно-піщану стяжку підлоги, встановлення радіаторів опалення, лічильників на воду та електроенергію, а також електророзведення до щитка квартири.

Для тих, хто хоче заощадити свій час, гроші і, звичайно ж, нерви, «Інтергал-Буд» у житловому комплексі «Відрадний» пропонує придбати квартиру з готовим ремонтом «під ключ»! Дизайнери компанії розробили привабливі та функціональні зразки інтер’єрів. Тож, купивши житло у нас, ви зможете швидко заселитися у нове ошатне помешкання.

Гарна новина: вартість оздоблювальних робіт у всіх житлових комплексах компанії «Інтергал-Буд» знижено до 120 дол./кв. м!*

Не витрачайте свій час і нерви на тривалий ремонт у квартирі! Скористайтеся пропозицією від компанії «Інтергал-Буд» – і ви належно оціните якість та надійність оздоблювальних робіт, які пропонує забудовник.

Бездоганна репутація компанії формувалася не один рік і зміцнювалася з кожним зданим в експлуатацію об'єктом. Саме тому, купуючи комфортну квартиру у ЖК «Відрадний», ви отримуєте ще й якість, перевірену часом!

Чистове оздоблення
Підлога у кімнатах, коридорі, гардеробах: ламінат 32-го класу, стійкий до подряпин і забруднень, не потребує особливого догляду
Стіни у кімнатах, коридорі, гардеробах: вінілові шпалери з можливістю багаторазового перефарбовування
Стіни на кухні: шпалери під фарбування та керамічна плитка на робочій поверхні
Підлога на кухні: керамічна плитка
Керамічна плитка: із сучасних колекцій українських виробників
Міжкімнатні двері: шпоновані, сучасний дизайн
Cантехнічне обладнання: акрилова ванна, умивальник, унітаз, змішувачі
Електрообладнання: виконується розведення по квартирі з встановленням розеток, вимикачів та облаштуванням виводів під освітлення
Базове оздоблення
Підлога: цементно-піщана стяжка (крім санвузлів, ванних кімнат, балконів/лоджій)
Стеля: шліфований моноліт
Стіни: без штукатурення
Вікна: двокамерний склопакет у кімнатах та на кухні, однокамерний – на балконах/лоджіях
Електророзведення: до щитка квартири
Вхідні двері до квартир: металеві (протиударні, протипожежні), з МДФ-накладками
*У гривневому еквіваленті за середнім курсом продажу долара США на міжбанку (IBC.UA) на дату, що передує даті виставлення рахунку.