044392 30 60
замовити дзвінок
044392 30 60
замовити дзвінок

Житловий масив «Відрадний»

Введення в експлуатацію будинку №1
IV квартал 2017 року
Введення в експлуатацію будинку №2
II квартал 2018 року
Введення в експлуатацію будинку №3
III квартал 2018 року
Введення в експлуатацію будинку №4
IV квартал 2018 року
Введення в експлуатацію будинку №5
II квартал 2019 року
До вибору місця під будівництво сучасного житлового комплексу забудовник з 14-річним досвідом «Інтергал-Буд» завжди підходить стратегічно, адже саме розташування в першу чергу визначає комфортність об'єктів компанії.

Житловий масив Відрадний – це сучасний мікрорайон, де є все необхідне для проживання його мешканців. Однойменний житловий комплекс – це п’ять 16-поверхових будинків, які вже невдовзі буде зведено на вулиці Каблукова, 23. Здача в експлуатацію першої черги будівництва запланована на IV квартал 2017 року.
Характеристика комплексу
Площа земельної ділянки

1,53 га
Кількість будинків

5
Поверховість

16
Територія

закритого типу

Пропонуємо ознайомитися зі схемою забудови
Житловий комплекс «Відрадний» – новий проект лідера будівельного ринку України компанії «Інтергал-Буд» і ще одна можливість жити комфортно та за європейськими стандартами!
Купівля квартири у Солом’янському районі в новобудові, де все необхідне для комфортного життя є на відстані випростаної руки, – це, безумовно, вдала інвестиція у щасливе майбутнє! Уже невдовзі на території площею 1,2 га на вулиці Каблукова, 23 буде зведено п'ять 16-поверхові будинки, в яких поселяться близько 500 щасливих сімей.

Зводити будинки планується з використанням монолітно-каркасної технології, а це означає, що вже наприкінці 2017 року буде здано в експлуатацію першу чергу будівництва – будинок №1. Будинки будуть утеплені мінеральною ватою.

Зручні, перевірені часом планування квартир площею від 45 кв. м неодмінно сподобаються покупцям. Купити квартиру можна як з ремонтом, так і без нього. Дизайнери компанії розробили безліч варіантів планування, з якими можна ознайомитися у відділі продажу за адресою пр-т Комарова, 46.

На всіх поверхах кожного будинку є комори, які можна придбати окремо, щоб не зберігати у квартирі несезонні речі, робочий, спортивний чи господарський інвентар. Також на перших поверхах комплексу нежитлова площа передбачена під офісні приміщення.

Зручне розташування «Відрадного» підкріплюється добре розвинутою транспортною інфраструктурою: поруч зупинки швидкісного трамваю і міської електрички, до найближчих станцій метро «Берестейська», «Вокзальна» і «Політехнічний інститут» можна дістатися за 10-15 хвилин громадським транспортом (маршрутне таксі, автобус, трамвай).

Житловий комплекс розміститься недалеко від одного з найбільших парків Києва – Парку культури і відпочинку «Відрадний» («Київська спадщина»), на території якого працює музей української архітектури «Мамаєва Слобода».

Зовсім поряд містяться медичні заклади: медмістечко, інститут ім. Шалімова і районна поліклініка. Для любителів спорту тут працюють спорткомплекси «Sport Life», «Меридіан», «Металіст», а також чимало фітнес-центрів.

Для сімей з дошкільнятами є великий вибір дитячих садочків – як державних, так і приватних. Вибирати можна навіть рівень освіти, який ви хочете дати своїй дитині. Поряд із домом працюють середні школи, Авіакосмічний ліцей, ліцей «Престиж», школа «Творчість» №310, Політехнічний ліцей Національного технічного університету України «КПІ». Ба більше, на відстані 10 хвилин від ЖК «Відрадний» містяться корпуси Національного авіаційного університету і Національного технічного університету «КПІ».

У ЖК «Відрадний» усе продумано до дрібниць задля вашого комфорту!