044392 30 60
замовити дзвінок
044392 30 60
замовити дзвінок

Зміни в системі опалення в будинках № 3, 4 та 5 ЖК "Відрадний"

Читайте також
До списку новин
Зміни в системі опалення в будинках № 3, 4 та 5 ЖК "Відрадний"
22.03.2018
Шановні покупці ЖК "Відрадний"!

Будівельна компанія "Інтергал-Буд" повідомляє про зміни в системі опалення в будинках № 3, 4 та 5 житлового комплексу "Відрадний".

Замість індивідуальних газових котлів в квартирах цих будинків на даху кожного будинку будуть встановлені газові котельні.

Це рішення продиктоване призупиненням роботи Науково-технічної ради при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства України і, як наслідок, неможливістю погодити встановлення індивідуальних газових котлів у багатоквартирних будинках.

Оскільки інтереси і комфорт своїх покупців компанія "Інтергал-Буд" цінує над усе, ми потурбувалися про те, щоб знайти максимально зручне і ефективне рішення.

Дахова газова котельня дозволяє ефективно, без енерговтрат опалювати квартири будинків, у порівнянні з індивідуальними котлами значно економити на площі розміщеного устаткування в кожній квартирі, а також дає можливість скоротити витрати на оплату опалення та комунальних послуг приблизно на 30% порівняно з системою центрального опалення.

Істотною перевагою є висока безпека такого типу опалювання, можливість самостійно регулювати тривалість опалювального сезону і не залежати від роботи комунальних служб.

Встановлення дахових газових котелень призведе до  більш високих витрат компанії та здорожчання будівництва, але забезпечить ефективну роботу системи опалення і виконання зобов'язань компанії перед покупцями.