044392 30 60
замовити дзвінок
044392 30 60
замовити дзвінок

Дизайн-проект зі знижкою 50%!

Дизайн-проект зі знижкою 50%!
01.03.2017

Мрія про нову квартиру здійснилася, але скільки всього ще потрібно зробити до новосілля – ремонт, купівля меблів, переїзд. А насамперед треба визначитися зі стилем і дизайном.


Дизайн-проект – легке вирішення цих непростих завдань, якщо довірити його розробку професіоналам.


Компанія «Інтергал-Буд» спільно з архітектурно-дизайнерською групою «VisarTeam design» оголошує про старт програми лояльності для своїх покупців. Тільки навесні 2017 року при купівлі будь-якої квартири у житлових комплексах від «Інтергал-Буду» можна скористатися знижкою 50% на розробку дизайн-проекту інтер’єру.


Замовивши дизайн-проект від студії «VisarTeam design», ви отримаєте альбом-презентацію дизайнерського оформлення вашої квартири у вибраному стилі, а також 3D-візуалізації приміщень і повний пакет креслень для реалізації запропонованого проекту. Це допоможе вам відчути атмосферу квартири в найменших деталях, продумати організацію простору, відчутно спросити вибір меблів, оздоблювальних матеріалів, декору та аксесуарів.


Спеціалісти підберуть найоптимальніші для вас стильові та кольорові рішення, допоможуть підготуватися до початку ремонтних робіт, вибрати будівельну бригаду, а також візьмуть на себе авторський нагляд за реалізацією проекту, щоб позбавити вас клопотів із закупівлею матеріалів та контролем якості виконаних робіт.


Разом із «VisatTeam design» ви створите інтер’єр, який максимально підкреслить вашу індивідуальність і відповідатиме вашим уявленням про комфортний, красивий і затишний дім, у якому буде добре вам і вашим гостям.


Подробиці можна дізнатися у співробітників відділів продажу «Інтергал-Буду» або за номером (044) 392-30-60.